Yazılım

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Google Ads

Sosyal Medya

SEO

Yazılım

Web yazılım ile sitenizde olmasını istediğiniz tüm eklentilerin ve kontrollerin sizin için kodlayalım.

Yeniçağ Bilişim olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Web tasarımda kullanılacak olan yazılım teknolojilerini belli başlı kriterlere göre seçmek gerekir. Teknolojilerin arasındaki uyumu sağlamak, sitenin açılma hızını optimize etmek ve doğru mesajı verebilmek için en son teknolojileri, frameworkleri ve kütüphaneleri kullanıyoruz. Bu sayede daha stabil çalışan bir web sitesi hizmeti sunabiliyoruz.

Web Tasarım

Kullanıcı deneyimine önem veren ekibimiz ile web sitenizin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürelim. 

Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz sizlerden ne bekliyor ve neler yapıyor? Ürün, Hizmet veya sayfalarınızda gezinirken insanların sizlere yönelik davranışları tam olarak nedir? Bu durum sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor. Bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir. Web sitenizin insanlara yönelik olmasıyla birlikte arama motorlarına da uyum sağlaması önemlidir. Bu sebeple web sitenizi derinlemesine analiz yapıyor ve ticari anlamdaki problemleri tanılıyoruz.

Web sitelerinizi Responsive olarak tasarlıyoruz. Responsive tasarımı günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendimizi yenileyerek kullanmaktayız. Responsive tasarım, masaüstü, laptop, tablet ve telefonlara özel tasarımlar ile her bir cihaza en uygun görüntüyü verebilmektir. Tasarım aşamasında web sitenizin grafikleri farklı cihazlara göre çizilmekte ve tüm bilgisayar/telefon boyutları göz önüne alınmaktadır.

Talep ve isteklerinizi yerine getirmek için ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır. İhtiyaçlarınızı sizin için tanımamız sınırsız revize ve optimizasyon sürecinden geçmektedir.Problemlerinizin çözüme ulaşması için düzenli çalışmalar, deneyim ve uzmanlık optimizasyonları gerektirir.

Benzersiz Admin Panelimiz takımın ve tasarım sahibinin bir parçası haline gelmiştir. Anlık ve sürekli olarak güncelleme imkanı verirken kullanım kolaylığı ve deneyimi de oldukça basittir.Detaylı veya yüzeysel değişiklikleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir ve deneyime uyum sağlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Firmanız için gerekli olan tüm grafik materyallerini isteğinize göre tasarlayalım

Banner tasarımları web sitenizde ana sayfa ve alt sayfalarda sizi anlatan görsel tasarımlardır. Bir web sitenin tasarımının güzel olması ile birlikte içeriğindeki görseller önemli detaylardır. Bannerleriniz sizi anlatan, hikayesi olan tasarımlardır ve profesyonel ellerden çıkması gerektiği kaçınılmazdır. Afişler daha çok reklam amaçlı daha büyük boyutlarda hazırlanan sizi anlatan tanıtım nesneleridir. Bu iki çalışmada da tasarım oldukça önemlidir. Afişlerinde çeşitli versiyonları bulunur mekana göre iç mekan, dış mekan için; amaca göre de tanıtım, satış, bilgilendirme olabilir. Grafik tasarım çalışmalarının profesyonelliği web sitenizi ve firmanızı daha profesyonel göstermekte ve amaca ulaşmayı sağlamaktadır. Firmanızı doğru yansıtacak tasarımlar için, bizimle çalışabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizi size özgün konseptte katalog tasarım çalışmasıyla renklendirin, firmanızı, ürünlerinizi profesyonel gösterin!

Firmanızın imajını en iyi şekilde yansıtmak için kalıcı materyallere ihtiyaç duyarsınız bunlardan en bilinir araç kataloglardır. İyi bir katalog hazırlanması için sadece kağıdının vb. özelliklerinin iyi olması yeterli değildir. Aynı zamanda sizi en iyi şekilde anlatan bilgilerin görsel olarak da en iyi şekilde yerleştirilmiş olması gerekir. Bu da güçlü bir tasarım çalışması ile mümkündür. Peki katalog tasarlarken nelere dikkat etmek gerekir? Markanızı yansıtmalı, yapılan çalışmada kullanılan materyaller kaliteli olmalı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı, sade ve anlaşılır olmalıdır. Bu çalışmalar için güvenilir bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacaktır.

Google Ads

Google reklamları ile rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayarak  müşteri potansiyelinizi artıralım.

Pazarlama stratejinizi sistematik bir şekilde ilerlese bile performans kaybı her zaman olacaktır. Bu kayıp karlılığınızın önünde ki en büyük engel buna kayba dur demenin vakti geldi. Google Adwords aracılığı ile hedef kitlenize yönelik çarpıcı reklam kampanyaları yönetiyoruz. Google Ads uzmanlarımız: Rekabet analizi, hedef kitle analizi, hedef kitleye ulaşmak için en uygun stratejiyi geliştiriyor. Metin yazarlarımız kurumunuzu ve ürünlerinizi pazarlayacak harika metinler üretiyor. Başarıya giden yolda doğru plan, uygun strateji büyük bir önem taşır. Bütçeyi en hesaplı şekilde kullanarak, yoğun bir dönüşüm alıyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için şimdi arayın.
Google pazarın yüzde %80’ini elinde bulunduruyor. Bu sayede doğru reklam stratejisi, uygun görseller ve reklam metinleri ile potansiyel müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Google’ın gücünden yararlanarak bölgesel, lokal, müşterilerinize reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. En güçlü silah elinizde, en faydalı şekilde kullanmak için doğru firmayı tercih edin.
Daha önce firmanızı, kurumunuzu ya da e – ticaret sitenizi ziyaret eden müşterilerinizden dönüşüm alamadınız mı? Google yeniden pazarlama reklamları ile bu kullanıcıları yeniden sitenize yönlendirebilirsiniz. Doğru strateji ile kaybettiğiniz karlılığı kazanabilirsiniz bunun için sizlere özel bir formül sunuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal danışmanlık hizmetlerimiz ile sosyal medyadaki hakimiyetinizi arttırıp sizi yeni kitlelere ulaştıralım.

Sosyal danışmanlık hizmetleri, son yıllarda artan sosyal medyanın gücü ile daha da önem kazanmıştır. Birçok kurumsal firma artık sosyal medya uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri firmanız için sizin göremediklerinizi görüp, bu doğrultuda raporlar ve analizlerle sosyal medyadaki gücünüzü ve hakimiyetinizi arttırmak için çalışırlar.

İçerik paylaşımlarının düzenlenmesi, müşterilerinizle olan iletişimleriniz, satış stratejileri gibi önemli konularda düzenlemeler yaparak sosyal medyadan maksimum verimi almanız sağlanır.
Siteniz üzerinden satışını yaptığınız ürün veya hizmetlerin kullanıcıya ulaşması çok büyük önem taşır. Bu konuda firmamızın çalışmaları doğrultusunda, sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlar, satışını yaptığınız ürün veya hizmetin talebini büyük oranda arttıracaktır.

Danışmanlığınızı yaptığımız süre boyunca sosyal medyada içerik paylaşımlarınızı güncel tutmak ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için çalışmalarımız olacak. Düzenli ve güncel olarak yaptığımız paylaşımlar sosyal medyadaki müşterilerinize kurumsal bir firma olduğunuz izlenimini yaratacak.

Sosyal medyadaki hesaplarınızın yönetimi ile ilgili haftalık olarak sunduğumuz raporlarla, sürekli olarak bilgi alarak işiniz ne noktaya geldiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Sosyal medyada müşterilerinizden gelen soru ve şikayetleri anında değerlendirmek, cevaplandırmak, markanız açısından çok önemlidir.

Müşterilerinizin istek ve şikayetleri tarafımızca değerlendirilip cevaplandırılır. Bu sayede müşterilerinize, güvenilir ve onları önemsediğinizi gösteren bir firma olarak iyi bir izlenim bırakmış olursunuz. Bu konulardaki haysiyetinizin farkında olmaları marka bilinirliğiniz açısından çok önemlidir.

Özellikle sosyal medya gibi olumsuz yorumların çok hızlı şekilde yayıldığı platformlarda, bu konu üzerine çalışmalarımız sizi memnun edecektir.Halkla ilişkiler odaklı olarak gözden geçirilen markanız uzman ekiplerimizce yönetilir.

Seo uyumlu metinler ve görseller kullanarak kurumsal sosyal medya hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemli bir konudur.

SEO

Yapacağımız SEO çalışmaları ile sitenizi Arama Motorlarında ilk sayfaya çıkararak daha fazla ziyaretçi çekelim.

Arama Motoru Optimizasyonu ile sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir ve rekabetin yoğun olduğu internet ortamında sitenizi markalaştırabilirsiniz. Ancak bunu başarabilmeniz için profesyonel bir destek almanız gerekir. İngilizce olarak Search Engine Optimization olarak tanımlanan SEO teknikleri bunun için çok önemlidir. Bu durumda atacağını en doğru adım uzman bir SEO firmasına başvurmak olmalıdır. Ancak bu şekilde arama motorları bazında daha üst sıralara çıkabilir ve günlük ziyaretçi trafiğinizi arttırabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu alanında başarı yakalamak isteyen birçok web sitesi maalesef yanlış tekniklerden dolayı çok alt sıralara gerileyebilir. Bunun en büyük nedeni site içeriklerinin SEO kriterlerine uygun olmaması ve anahtar kelime kullanım oranının hatalı olmasıdır. İşini şansa bırakmak istemeyen büyük web siteleri ise bu işi profesyonel SEO firmalarına yaptırarak başarıya ulaşmıştır.

Arama motoru optimizasyonu için yapılan çalışmaların tamamı firmaların ve kişilerin hedef kitlelerine daha kolay bir şekilde erişmelerini sağlamayı hedef alır. Ürün ve hizmetlerin kolay ulaşılabilir olması, hedef kitlenin sorularına cevap veren içeriklerin üretilmesi ve arama sonuçları üzerinden siteye erişimin sağlanması SEO çalışmalarının faydaları arasında yer alır.

Web sitelerinin gelir elde etmek, müşteri kazanmak ve görüntülenme almak için çeşitli pazarlama ve reklam projeleri yapmaları gerekir. Dijital reklamlar tıklama almak için en çok başvurulan yöntem olsa da sürekliliğini sağlamak için hem reklamlara devam etmek hem de yüksek müşteri memnuniyetini yüksek tutmak her zaman önemlidir.

Bir şirketin temel amacı müşteri memnuniyeti olsa da sürekli artan reklam bütçeleri bir süre sonra can sıkıcı olabilir. Uzun vadeli bir yatırım olarak tercih edilen SEO projeleri sayesinde arama motorlarından gelen organik kullanıcı sayısında ciddi oranda artış elde etmek mümkün olur.

MÜŞTERİLERİMİZDEN

Bir projeniz mi var?

Bizi arayın!

Ayrıntılar için hemen arayın!

0534 235 09 97
 0534 679 19 37